Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volvo Xc 60

€12,300
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

VOLVO XC60
VITI 2011
3.0 TURBO
BENZINE + GAZ
IMPIANT LANDIRENZO I VENDOSUR NE KORRIK 2022 ME 5 VITE GARANCI ME VLERE 1300 EURO
6 CILINDRA
4X4
KAMBIO AUTOMATIKE
228.000 KM CDO SHERBIM ME LIBER SERVISI
GARANCI PER KILOMETRAT
SALLON LEKURE
SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE
SENSORE PARKIMI
FRENIM AUTOMATIK NE TRAFIK
TAVAN XHAMI
KEY LESS
START STOP
SENSOR DRITASH & SHIU
PILOT AUTOMATIK
HILL ASSIST
2 CELESA
BAGAZHIER 6 CD AUX USB
NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE
CDO SHERBIM TE SHENUAR NE LIBER SERVISI
DOKUMENTA DERI NE KORRIK 2022
KOLAUDIM PER 2 VITE
CMIMI 12.300 EURO

Support Ukraine