2011' Volvo Xc 60 photo #1
2011' Volvo Xc 60 photo #2
2011' Volvo Xc 60 photo #3
2011' Volvo Xc 60 photo #4
2011' Volvo Xc 60 photo #5
2011' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2011' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,800
Publikuar 20 Prill 2024ID: 35Xrbp

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Volvo Xc 60

Shitet Volvo XC60 2011 T6 3.0 Benzine (Pa takse lluksi) mundeson 100% impiantin e gazit.Motor i thjeshte.
Makina esht e sapo ardhur nga Canada dhe eshte ne super gjendje.Vaj Filtra te sapo bera.Ferrota te reja,Goma te reja,Bateri e re,Tapiceri e sapo lare dhe higjenizuar.Shasi i paster pa ndryshk,pa ziftim,pa rrjedhje vajrash etj.
✳️Opsionet:
✅Kamio Automatike
✅Fener Xenon
✅Larese feneresh
✅Full Panorama
✅Tapiceri super e mbajtur
✅Sedilje me memorje
✅Sedilje lekure super te mbajtura me ngrohje para-mbrapa
✅City Safe (Frenon ne rast emergjent)
✅Amortizator adaptive
✅ESP adaptive
✅Fener adaptive
✅Stopa Led
✅Sensore parkimi para mbrapa
✅Kamera Parkimi
✅Navi i madh
✅Climatronic bi-zonale
✅BlindSpot (Tekendeshat tek Pasqyra)
✅Am/Fm/Aux/Usb/Bagazhier 6CD
✅Cruise Control
✅Timon Druri Multifunksional
✅Busull Navigimi
✅Bagazh me Buton
✅Butona te integruara per hapjen e dyerve te garazhit me pult
✅Phone Bluetooth
‼️Shoqeruar me certifikaten e CARFAX ku jane gjith sherbimet e makines tek Volvo dhe KM te verfikueshme
✳️Makina esht e gatshme per cdo prove
✳️Me dogane te paguar gati per targa
⁉️Cmimi i diskutueshem

Support Ukraine