2010' Volvo Xc 60 photo #1
2010' Volvo Xc 60 photo #2
2010' Volvo Xc 60 photo #3
2010' Volvo Xc 60 photo #4
2010' Volvo Xc 60 photo #5
2010' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2010' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€890,000
Publikuar 26 Qershor 2024ID: stLW9A

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2010' Volvo Xc 60

Volvo XC 60 benzine gaz, motorr 3.2 i thjeshte pa turbo, super ekonomik dhe i besueshem, me i miri i mundshem per impiant gazi.
Tv, Aux, Tavani full panorama, city safety e shume opsione tjera
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
Vetem shitet nuk nderrohet
Cmimi i diskutueshem

Support Ukraine