2010' Volvo Xc 60 photo #1
2010' Volvo Xc 60 photo #2
2010' Volvo Xc 60 photo #3
2010' Volvo Xc 60 photo #4
2010' Volvo Xc 60 photo #5
2010' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2010' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 4 Maj 2024ID: NAGrTT
  • Berat
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' Volvo Xc 60

Shiten 2 Volvo xc 60
1 bezh viti 2010 motoe 2.4 nafte kambio automat
Makina eshte ful opsion dhe me goma te reja
1 E bardha viti 2009 motor 2.4 nafte kambio automat
Makina shte ne gjendje shum te mir
Çmimet bezha 9.500 €
e bardha 8.600 €

Support Ukraine