Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volvo Xc 60

€10,500
2010' Volvo Xc 60 photo #1
2010' Volvo Xc 60 photo #2
2010' Volvo Xc 60 photo #3
2010' Volvo Xc 60 photo #4
2010' Volvo Xc 60 photo #5
2010' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

✅Viti i prodhimit: 2010
✅Transmisioni: Automatike
✅Karburanti: Benzin/Gaz
✅Impianti Stag Max 3 (2022-2023) me 450 hp.
✅Kilometra: 178.000
✅Full Panorama
✅City Safety (frenon automatikisht)
✅Stopa Led
✅Frexha Led
✅Start/Stop
✅Komanda ne timon (butona)
✅Komanda terreni
✅Frena qendrore elektrike
✅Sallon lekure bezhe
✅Sendilje me ngrohje + komande (butona) + memorje + fryrje
✅Disqe alumini origjinale
✅Xhama te zinj
✅CD
✅Mp3
✅Bluetooth
✅USB
✅AUX
✅Audio
✅Radio
✅Xhama elektrik
✅Klima
✅ABS
✅Sistem alarmi
✅Airbag
✅Mbyllje qendrore
Makines sapo i eshte vendosur impianti gazit me vler 1400€ me 4 vite garanci.
Te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra, kembe motorri, tambur ferrota .Letra te pagura per 1 vite e sapo targuar.
Ne gjendje perfekte me 180.000 origjinale te certifikuara, me nje pronar .
🔹Bejm dhe ndrime me makina me te vogla.(Ndrim ka cmim tjeter

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 11 Tetor 2023
Support Ukraine