2010' Volvo Xc 60 photo #1

2010' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,999
Publikuar 22 Maj 2024ID: FPCShh

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' Volvo Xc 60

VOLVO XC 60 e ardhur nga Zvicra.
Viti 2010, motorr 2.0T Benzinë/Gaz.
Impiant gazi PRINS 1600 € me garanci.
Kambio automatike. Super ekonomike. Ndezje me buton Start/Stop.
Pilot automatik. Pasqyra elektrike. Sensorë parkimi.
Sediljet para me ngrohje dhe prapa sexholino.
Shërbime xhenerike + Vaj + Filtra të bëra tek Volvo.
Taksa + Siguracion + Kolaudim deri në Prill 2025
Çmimi 12.000 Euro i diskutueshëm në vend.
Mundësi ndërrimi me SUV 4x4 më të ri + diferencën nga unë.

Support Ukraine