Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volvo Xc 60

€11,000
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Volvo Xc60
Forca mottorrike 》 3.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Benzin/Gaz
Viti i prodhimit 》 2010
Cmimi 》11.000 €
Nr i kontaktit 》
Pershkrimi 》Volvo xc60 viti 2010, makina eshte e targuar dhe me letra te paguara, motorr 3.0 (pa takse luksi), 100% me gaz impjant Stag.
Makina eshte ne gjendje te mire, sapo i jane bere sherbimet tek Volvo. Panoramike, ngrohje sediljesh, sallon lekure, 4x4, komanda ne timon, start stop, xhama te zinj, etj...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 31 Dhjetor 2022
Support Ukraine