Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volvo Xc 60

€11,800
5 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Volvo XC60 D5 2.4 Diesel
Viti 2009-2010 (30.11.2009)
Pershkrimi ( super gjendje)
- I sapo ardhur nga Zvicra , ne gjendje te shkelqyer si e re 10/10
- 2.4 Diesel (Nafte)
-Kambio automatike
-Tavan xhami panoramik
- Fuqia motorrike 205 PS
- Kilometra 229 153 te certifikuara me liber te plot sherbimi
-Bixenon me direksione sipas rruges
-Full led para/pas
-Cd player MP3/AUX/USB
-Bluetooth phone
-Kompjuter bordi
-Komanda ne timon
-Pilot automatik
- Sedilje elektrike me memorie
-Sedilje me ngrohje
-Sedilje lekure
-Klimatronic AC bizonale
-Pasqyra me palosje
-Bagazhi mbyllje me buton
-Sensore dritash shiu
-City safe
-Frena dore elektrike
-Xhama te zinj origjinal
- Disqe dhe goma te reja
- Dogane e paguar gati per targim
Cmimi - 11800€

Vendodhja - Durres

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 16 Shkurt 2023
Support Ukraine