2009' Volvo Xc 60 photo #1
2009' Volvo Xc 60 photo #2
2009' Volvo Xc 60 photo #3
2009' Volvo Xc 60 photo #4
2009' Volvo Xc 60 photo #5
2009' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2009' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,700
Publikuar 22 Mars 2024ID: f9GfPn

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2009' Volvo Xc 60

🇨🇭Shitet Okazion 10700€ 🇨🇭Volvo XC60 D5 AWD 4X4 .......2.4 Diesel . Prodhuar 12.10 2009 Euro 4 Filter Partikular.. Makina Eshte Full Opsion Tavan Xhami Panoramik me Hapje Komplet .... Navigator Satelitar Multifunksional .......Sallon Lekure Ngjyre Bezhe Super i Paster + Ngrofje Sedilesh+ Memorie Sedilesh Levizje me Korent ..... Klima Tronik Individuale .. Timon Druri Multifunksional.. Xhama Pasqyra Elektrike.. Kambio Automatike + Tronik ... Chrom Packet.. Drita Ksenon Kthehen Nga Te Presesh Timonin + Led Para Stopa Mbrapa me Led.. Sensor Parkingu Mbrapa Origjinal ...Xhama Te Zi ne Pjesen e Mbrapme te Makines... Disqe Origjinale + Goma 80% Michelin ..... Start Stop Engine .....: Mjeti Disponon 238.000Km Origjinale . E Sapo Ardhur Nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭me Dogan te Paguar Gati Per Targim te Ri .. Gjendja Makines Super Perfekte Ska Nevoj Per Asnje Sherbim Per Me Teper Info Nuk Bej Ndrrime Flm ... Cmimi 10700€ Okazjon Per Kte Tip Makine dhe Gjendjen e Saj 🇨🇭

Support Ukraine