2009' Volvo Xc 60 photo #1
2009' Volvo Xc 60 photo #2
2009' Volvo Xc 60 photo #3
2009' Volvo Xc 60 photo #4
2009' Volvo Xc 60 photo #5
2009' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2009' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,300
Publikuar 4 Maj 2024ID: LB2AUi

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2009' Volvo Xc 60

Shitet Volvo XC60 full option
Makina ka 219.000 km origjinale, ardhur nga Zvicra.
Taksa/siguracion per 1 vit, kolaudim per 2 vite.
Disponoj foto dhe video në momentin e blerjes në Zvicër.
Liber sherbimi origjinal
Kambio automatike
Tapiceri lekure ngjyre pana
Sendilje me memorie/ngrohje
Xhama te zinj origjinal
Fener me lupa
Gomat Continental ne super gjendje
Sensore parkimi
Abs, Esp
Sistem vetefrenimi Volvo.
Shume e rehatshme dhe e sigurte si makine.
Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi.
Cmimi i padiskutueshem

Support Ukraine