2014' Volvo S80 photo #1
2014' Volvo S80 photo #2
2014' Volvo S80 photo #3
2014' Volvo S80 photo #4
2014' Volvo S80 photo #5
2014' Volvo S80 photo #6
6 foto

2014' Volvo S80

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€1,000
Publikuar 30 Prill 2024ID: LaRBwB

Information from the owner

Trupi: Makinë sportive
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2014' Volvo S80

Volvo S80 D5 Diezel
♦️Makina me Dogane + letra per 1 vit+ kualidim 2 vite, xhamat me leje per 5 vite, targuar me date 8/4/2024
🔺Gjendja Perfekte
♦️Sedile Lekure
♦️Sedile Memorje me ngrohje perpara + mbrapa
♦️cd, dvd,aux, blutooth
🔺Pasqyra me Palosje
♦️Klima Zone
🔺Sensor Parkimi+Kamera
♦️Interjori Ndricim Led
♦️Ndezje Start Stop
🔺Komando ne Timon
♦️ Dopio xham dhe anti refleks te gjithe xhamat
♦️KOMPJUTER Bordi
🔺Xhama Te Erret + perde
♦️City safety+ auto blis + line asist
♦️Km 169.000 Origjinale
Makina eshte super gjendje,motorr me zinxhir, super ekonomike 5.6 litra per 100 km ne trafik,4 litra per 100 km ne rruge te gjate dhe 4.6 litra per 100 km te kombinuar, 4 goma te reja 100 % brigestone sportive te sapo vendosura,vaj i nderruar para 900 km,super gjendje nga ana xhenerike dhe motorrike,ndizet me cels ne xhep dhe ka 2 celsa, ska nevoje per asnje sherbim,e blere ne koncesionar,kilometra origjinale,eshte maksimumi i full option, eshte luksi i volvos !! cmimi 11.500 €
!! Me te drejte kontrolli ne te cilin servis qe te deshironi !! Makina eshte prodhim suedie ( made in sweden )! Makina eshte gjendje perfekte !
78017

Support Ukraine