Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Volvo S60

€12,900
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Marka : Volvo S60.
D2 1.6 NAFTE
Karburanti : Nafte
Kambio : Automatike
Km: 171 000 origjinale
Viti 2014 unike
Ngjyre e vecante
Gjendje perfekte si e re
FULL OPSION
Shume ekonomike
Drita xenon
Drita te dites LED
Sistem navigacioni ,Ekran me touch
Sistem Bluetooth, USB, Cd player, Aux
Timon me komanda multifunksional
Levat e transmisionit ne Timon
City Safety- frenim automatik emergjence ne qytet dhe shume opsione te tjera sigurie
BLIS- sensor ne pjesen e verber te makines
Kroskot dixhital me opsione (Elegance/Eco/Performance)
Sedile lekure shume te reja
Sedilet e para me ngrohje
Xhama te erret
Sunroof (baxha xhami)
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Kamer parkimi.cmimi I diskutushem.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Mars 2023
Support Ukraine