Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Volvo S60

€5,000
2007' Volvo S60 photo #1
2007' Volvo S60 photo #2
2007' Volvo S60 photo #3
2007' Volvo S60 photo #4
2007' Volvo S60 photo #5
2007' Volvo S60 photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Volvo S60 2.5 turbo me gaz i 2007
Impjanti i gazit i vendosur para 2 muajve.
Me dokumenta te paguara dhe eshte ne gjendje shume te mire. Sallon meshine tavani lart gamosh. Eshte shume e shpejte si makine dhe sherbimet i jane bere gjithmon ne kohe.
Sherbimet e fundit qe i jane bere jane rripi i fazes kit komplet, vaj filtra, ferrotat e reja, gomat e reja. Gjithmon jam munduar ta mbaj makine per qejfe.
Cmimi i diskutueshem. Ju faleminderit

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 17 Maj 2023
Support Ukraine