Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Volvo S60

€5,300
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet
Volvo S60 STAGE 2 265CV
VITI : 2007
KAMBIO : Manuale
Motorr 2.5T Benzin-Gas(BRC)
Dokumentat te paguara deri ne gusht 2023
Vendodhja :FIER
CMIMI : 5.300€
PERSHKRIMI
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike,xhenerike dhe estetike dhe shume e shpejte dhe ekonomike.Eshte e ardhur nga zvicra,gomat te reja,disqe 18 sport,tavan kamosh,sallon bezh shume i paster.

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 18 Mars 2023
Support Ukraine