Shto te të preferuarat

2011' Volvo S40

€6,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Volvo S40 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Volvo S40, viti 2011, me kambio automatike, motorr 1.9 benzine, me dogan te paguar dhe me te gjitha letrat te paguara per 1 vit, e sapo importuar nga Dubai. Motorr Duratec, full options, sensor parkimi para mbrapa, me pasqyra qe vetpalosen kur kyc makinen, dy celsa orgjinal, me km orgjinale. Makina eshte shume e pershtatshme per impjant gazi me harxhim 100% gas. Shume makine e paster jashte dhe brenda pa asnje gervishtje. Super ekonomike per nga harxhimi i karburantit.
069 20 60 884 / 068 40 300 97

Shiteni Makinën Tuaj