Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Volvo S40

€3,300
6 foto
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Volvo s40 2.5 ,2004-2005 Full Options 248 mije km prejardhja nga zvicra me librin perkates , eshte makine personale nuk jam tregtar !
Vaj filtra te sapo nderruara 24/10/2022
-Gomat e para te reja me vlere 200€ sapo nderruara!
-Ferrotat e sapo nderruara !
-Filtrat e gazit te saponderruara
-Bateri e re !
-2 Celesa me sistem alarmi dhe me thithje !
-Taksat sapo mbaruan me 3 dhjetor siguacioni deri me 23 dhjetor , kolaudimi 2 vjet
- Benzine gaz ne leje impjant Digi tronic 100% gaz !
- Super ekonomike ne gaz si ne qytet(10.5L) dhe autostrade (6.5L) pasi eshte motorr perfekt per ate kabine !
- me 6 marsha manuale !
-motor 2.5 220 kuaj fuqi nga fabrika versioni me i shpejte i ktij modeli dhe e sigurt !
-Fulll opsion ne llojin e vet , kamer parkimi , xhamat e zi mrapa me leje , sedilje lekure etj ,xeno bixeno .
-Shum e paster brenda-jashte!
-Kit faze(rrip motorri plus pompe uji ) i sapo nderruar i vlefshem per 100 mije km .
-Disqe r17 sportive Volvo origjinale .
Pergjigjem dhe ne whstp ose nderrohet me makine te vogel deri 1500€ benzin gaz plus 2000€ nga ju .
Ju lutem per nderrim mos me shkruani pa shtuar 2000€ se nuk me intereson

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 15 Dhjetor 2022
Support Ukraine