Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Volkswagen Golf

  €2,350

  2000' Volkswagen Golf

  I skaduar11 Nëntor 2016, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 185000 km Blu 

  Shitet Volkswagen Golf IV 1.6 Benzine, Viti 2000, Manuale, Me dogane te paguar, E sapoardhur nga Gjermania, Ne gjendje shume te mire, Mundesi montimi impianti ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Passat

  €7,900

  2008' Volkswagen Passat

  I skaduar11 Nëntor 2016, Tiranë

  2000 cc, Naftë 150000 km Gri 

  Km origjinale me libër shërbimi, ardhur nga Gjermania, 6 muaj e përdorur, shitet për arsye ekonomike 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €6,000

  2006' Volkswagen Golf

  I skaduar11 Nëntor 2016, Tiranë

  2000 cc, Naftë 200000 km Blu 

  E Paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volkswagen Golf

  €2,850

  2002' Volkswagen Golf

  I skaduar11 Nëntor 2016, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 194000 km E zezë 

  Shitet Volkswagen Golf 4 - 1.6 Benzine + Gas Viti 2002, Manuale, Me dogane te paguar dhe e çrregjistruar ne itali, e sapoardhur nga Italia, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Lupo

  €1,800

  2001' Volkswagen Lupo

  I skaduar3 Nëntor 2016, Skrapar

  1400 cc, Benzinë 130000 km  Mekanike  

  eshte ne gjendje te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Golf

  €2,800

  2001' Volkswagen Golf

  I skaduar3 Nëntor 2016, Lezhë

  1900 cc, Naftë  Automatike  

  Makina eshte ne gjendje perfekte .nuk nevoj per asnje lloj sherbimi .TDI (DI) e kuqe 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf

  €6,000

  2005' Volkswagen Golf

  I skaduar3 Nëntor 2016, Tiranë

  2000 cc, Naftë  Automatike  

  Golf 5 Me Naft Motor 2000 Kamjo automatike tronik goma te reja meshlin Dekumenta sapo te paguara makina eshte ne gjendje shum te mir e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Bora

  €2,700

  2000' Volkswagen Bora

  I skaduar3 Nëntor 2016, Tiranë

  1400 cc, Benzinë + LPG 142000 km  Mekanike  

  Shes Volkswagen BORA, ngjyra blu, 1.4 Gaz-Benzin 142.000 km origjinale, impianti gazit cilesor i sapo montuar si dhe me 2 vjet garanci, viti prodhimi 2000, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Passat

  €4,400

  2004' Volkswagen Passat

  I skaduar3 Nëntor 2016, Tiranë

  1900 cc, Naftë 162240 km  Mekanike  

  Volkswagen pasat viti 2004 1.9 nafte e sapoardhur dhe sapotarguar Me te gjitha sherbimet e kryera Dokumenta te paguara deri tetor 2017 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Passat

  €3,200

  2001' Volkswagen Passat

  I skaduar1 Nëntor 2016, Gjirokastër

  1900 cc, Naftë 234000 km  Mekanike  

  Shes Volkswagen Passat Station Wagon te perdorur ne gjendje shume te mire, e sapo ardhur nga Italia. ( Shes per motiv trasferimi ne USA) Viti ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj