Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Volkswagen Touran

  €5,600

  2005' Volkswagen Touran

  I skaduar11 Dhjetor 2017, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  TOURAN AUTOMAT DSG HIGHLINE 2.0 FULL FULL NGJYRE E ZEZE PERL NAFTE XHAMA TE ZI ORIGJINALE TIMON TRESH ME KOMANDA EURO 4 KSENON ORIGJINAL SEDILJE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touran

  €4,300

  2005' Volkswagen Touran

  I skaduar10 Dhjetor 2017, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  V W - TOURAN - SHITET - OKAZION viti prodhimit 2004 - ngjyr e zeze - klima - navikator + 6 cd player - kamjo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Caddy

  €6,000

  2007' Volkswagen Caddy

  I skaduar10 Dhjetor 2017, Durrës

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  VW CADDY 1.9 nafte/// versione LIFE //// Viti 2007//// Kambio MANUALE (5 marsha)/// 176488 KM/// KONDICIONER/// ABS/// ESP(sistem kundrra rreshqitjes)/// SENSOR SHIU/// SENSOR DRITASH/// RADIO ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Golf

  Të diskutueshme

  2000' Volkswagen Golf

  I skaduar7 Dhjetor 2017, Sarandë

  1900 cc, Naftë 176000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • €4,500

  1997' Volkswagen Passat

  I skaduar4 Dhjetor 2017, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 130000 km  Mekanike  

  Makina sapo ka ardhur nga zvicra, me liber sherbimesh. Eshte ne gjendje perfekte. Motor 2.0 benzine+gaz me 3 vjet garanci impianti (stag).I thjeshte pa turbo, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf

  €2,500

  1999' Volkswagen Golf

  I skaduar3 Dhjetor 2017, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 254400 km  Mekanike  Gri 

  Me impjant musice 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Polo

  €2,800

  2009' Volkswagen Polo

  I skaduar3 Dhjetor 2017, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 106447 km  Mekanike  Blu 

  Shitet Volsvagen Polo, ngjyre blu me ajer te kondicionuar. Me AirBag dhe kasetofon, kamio manuale. Makina gjendet prane aeroportit. Per me shume informacion kontaktoni ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Passat

  €8,500

  2011' Volkswagen Passat

  I skaduar1 Dhjetor 2017, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E bardhë 

  pasat 2011 klimtronik karika nxemje 6 shpejtsi senzora para mbas kamer targa zvicrane 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf

  €2,500

  1999' Volkswagen Golf

  I skaduar1 Dhjetor 2017, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet Volkswagen Golf 4 Viti i prodhimit : 1999 Karburanti : Nafte Motorri : 1.9 tdi Transmetuesi : Manual Letrat deri ne shtator 2018 Kilometrat ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,499

  2007' Volkswagen Touran

  I skaduar1 Dhjetor 2017, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 5000 km  Mekanike  

  SHITET SUPER OKAZION TOURAN SOT I ARDHUR NGA ZVICRRA KILOMETRA 118430 ORIGJINALE LEHTESISHT TE VERTETUESHME ME DY QELSA . GAZ BENZINE 1.6 SHUM EKONOMIKE:: ME ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj