Gjeni Makinat 

Volkswagen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Volkswagen Golf

  €5,800

  2007' Volkswagen Golf

  I skaduar4 Korrik 2017, Tiranë

  1900 cc, Benzinë 200 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Golf 5 2007 1.9 nafte tdi 5 dyer ngjyr e zeze xhama elektrik pasqyra elektrike kondicioner 10 air bag abs srs kasetofon mp3 bluetooth ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1990' Volkswagen Golf

  Të diskutueshme

  1990' Volkswagen Golf

  I skaduar2 Korrik 2017, Korçë

  1600 cc, Naftë  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Volkswagen Sharan

  €1,200

  1998' Volkswagen Sharan

  I skaduar30 Qershor 2017, Dibër

  4000 cc, Naftë  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Golf

  €6,500

  2005' Volkswagen Golf

  I skaduar29 Qershor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë  Automatike  Blu 

  Makina shum e e mire ne gjendje , gati per cfar do lloj prove 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Passat

  €1,500

  2000' Volkswagen Passat

  I skaduar29 Qershor 2017, Elbasan

  1800 cc, Benzinë 232259 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Volkswagen Transporter

  €3,200

  1994' Volkswagen Transporter

  I skaduar27 Qershor 2017, Elbasan

  4000 cc, Naftë 300000 km  Mekanike  Blu 

  Vw transporter kamjocin ne gjendje te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Passat

  €2,500

  2003' Volkswagen Passat

  I skaduar25 Qershor 2017, Tiranë

  4000 cc, Naftë 216000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volkswagen Passat

  €2,900

  2002' Volkswagen Passat

  I skaduar25 Qershor 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë  Automatike  Gri 

  Highliner, Full Option, Pilot Automatik, Kondicioner, Sedilje me ngrohje, lekure dhe kamosh e zeze,me baxho siper paranomik, taksa dhe siguracion te paguara 19/06/2017 -19/06/2018.makine e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Polo

  €3,400

  2006' Volkswagen Polo

  I skaduar25 Qershor 2017, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 95000 km  Automatike  Gri 

  Makina e sapo ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Volkswagen Passat

  €1,800

  1998' Volkswagen Passat

  I skaduar25 Qershor 2017, Shkodër

  1900 cc, Naftë 152000 km  Automatike  E kuqe 

  Shitet per srsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj