Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Yaris

€4,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Volkswagen Yaris në Durrës, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Toyota Yaris 1.4 Nafte
Viti 2008
Kambio manuale
130.135 kilometra me liber servisi
E sppo ardhur Italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:4500euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne adresen https://m.facebook.com/AUTO-Ingrosso-1816927995219640/dhe ne Instagram Auto ingrosso
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550

Shiteni Makinën Tuaj