Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Touran

€8,390
2011' Volkswagen Touran photo #1
2011' Volkswagen Touran photo #2
2011' Volkswagen Touran photo #3
2011' Volkswagen Touran photo #4
2011' Volkswagen Touran photo #5
2011' Volkswagen Touran photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

TOURAN 2.0 NAFT 2011 FULL OPSION
CMIMI: 8.390€ I DISKUTUESHEM

SUPER GJENDJE
2.0 NAFT
VITI I PRODHIMIT 2011
KILOMETRA ORIGJINALE ME LIBER
ME DOGANE
KAMBIO MANUALE
AWD
FULL SERVISE ME LIBER SHERBIMESH
CD MP
BAGAZHIER
XHAMA TE ZI
DISQE ALUMINI 17
FENERE ME LUPE
4+1 VENDE
XHAMA ELEKTRIK
PILOT AUTOMATIKE
VETPARKIM
SENSOR PARKIMI
KAMER PARKIMI
SENSOR SHIU
XHAMA T ZINJ ORIGJINAL
MBYLLJE QENDRORE
DY CELESA
PASQYRA ELEKTRIKE
MAKINA E SAPOARDHUR NGA ZVICRA NE
GJENDJE PERFEKTE NGA ANA MOTORRIKE.
XHENERIKE, DHE NGA ANA JASHTME. MAKINA ESHTE E GATSHME PER TARGIMI
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

Support Ukraine