Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Touran

€7,500
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Volswagen Touran viti 2010 tdi motor 1.6 nafte shume ekonomike 5 litra per 100 km. kamio automat + - dgs 7 marshe ngjyra gri 224000 km kondicioner xhama te zi origjinal xhama elektrik 4+1 mbyllje qendrore me put mbyllje xhamash me pult 2 celsa navikator cd me prekje blututh lidhet me telefonin aux 4 goma te reja sensor parkimi mbrapa, eshte furnizur te ip dhe te 1 ne rinas me nafte shell, gjithnje eshte mbajtur mbi gjysem sebratori e plot.taksat dhe siguracioni ne korrik kolaudimi ne Tetor 2023 Makine e mbajtur me merak ne garazh ska asnje defekt i mungon pronari i ri shitet per arsye mosperdorimi . Vetem shitet cmimi 7500 euro i diskutueshem..

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Maj 2022