2009' Volkswagen Touran photo #1
2009' Volkswagen Touran photo #2
2009' Volkswagen Touran photo #3
2009' Volkswagen Touran photo #4
2009' Volkswagen Touran photo #5
2009' Volkswagen Touran photo #6
6 foto

2009' Volkswagen Touran

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,300
Publikuar 20 Prill 2024ID: mX2Hvg

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Volkswagen Touran

Shitet Volkswagen Touran 6+1, 1.9 nafte, 2009, 196,000 km ORIGJINALE, sapo ardhur, me dogane te paguar(gati per targim)
Makina disponon:
* Kambio manuale 6+R
* Dy pale celsa
* Klima dixhitale
* Mbyllje qendrore
* Mp3
* Xhama te zi
* Xhama elektrik
* Disqe alumini
* Goma Goodyear 90%
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike

Support Ukraine