Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Touran

€7,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Volkswagen Touran në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

VW Touran Highline viti 6/04/2009 . motorr 2.0 Tdi 140 hp Automatik DSG . Komanda ne timon, marshet f1, klima me 2 zona, sendiljet me ngrohje, cruiser control, winter sport system , sensor mbrapa, xhama te zi , shum e paster si jasht dhe brenda , disjet R17 gomat 85% + 4 goma dimerore me disje 95% . I gatshem per cdo lloj prove . Kilometrat origjinale 219114 mije . E sapotarguar me 1/02/2019 . Preferohet te ndrrohet me makin benzin + gaz

Shiteni Makinën Tuaj