Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Touran

€5,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Volkswagen Touran në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Vw Volkswagen Touran 1.9 Nafte
Viti 2009
Kambio manuale
205.005 kilometra originale
E sapo ardhur nga italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:5300 euro i diskutueshem
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Tel:0695564550

  • 069Tregoni telefonin
  • AUTO INGROSSO
  • Durrës
  • 19 Shtator 2019
Shiteni Makinën Tuaj