Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Touran

€7,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Volkswagen Touran në Shkodër, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Mikrobus
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

E SAPO ARDHUR NGA Belgjika..SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 KM.
VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6+1 VENDE...NGJYRA E ZEZE PERLA... VITI PRODHIMIT 2009...EURO 4....MAKINA KA KETO OPSIONE...TIMON TRESH UTON NE TIMON ...XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL... BLUETOOTH PER LIDHJE ME TELEFONIN CELULAR...4 XHAMA ELEKTRIK...PILOT AUTOMATIK...KLIMA BIZONALE...12 AIRBAG...ESP...CD MP3...MBYLLJE QENDRORE...2 ÇELESA PULT...GUNG TERHEQSE ORIGJINALE...DISQE ORIGJINALE YLLI KM.MAKINA KA 243182 MIJ KM ORIGJINALE...NE GJENDJE TE SHKELQYER SI BRENDA DHE JASHT SHUM E MIRMBAJTUR...CMIMI:7000 EuroI DISKUTUSHEM...Viber/WhatsApp +355692458646

Shiteni Makinën Tuaj