Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Touran

€4,700
2008' Volkswagen Touran photo #1
2008' Volkswagen Touran photo #2
2008' Volkswagen Touran photo #3
2008' Volkswagen Touran photo #4
2008' Volkswagen Touran photo #5
2008' Volkswagen Touran photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Touran 1.9 DSG TDI 115 hp , viti fund 2008 , automatike , 7 vendsh , Tapiceri lekure , ekonomike , tana sherbimet e bame e sapo ardh nga Franca Pa dogane .Tavan gamosh I sapo montuar . Te gjitha gjanat funksionale , ekonomike familjare . Disqe dhe goma te reja. Makin personale jo tregu !!

  • 068Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 23 Mars 2023
Support Ukraine