Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Touran

€5,200
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

VW Touran 1.9 nafte,manual,i sapoardhur nga Belgjika me dogane te paguar.
Novigator
Kamera parkimi
Sensor parkimi
6+1
Full options
E perdorur nga nje dore.
Nuk ka nevoj per asnje sherbim.
Shume e paster si brenda dhe jashte

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Dhjetor 2022
Support Ukraine