Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Touran

€5,300
2007' Volkswagen Touran photo #1
2007' Volkswagen Touran photo #2
2007' Volkswagen Touran photo #3
2007' Volkswagen Touran photo #4
2007' Volkswagen Touran photo #5
2007' Volkswagen Touran photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Sendile lekure me ngrohje, navi i madh me shume opsione,ksena, baxho,sensor parkimi, te katra gomat e reja verore,sapoardhur nga Gjermania me dogane te paguar dhe me letra sapoteprera, ne gjendje perfekte nga cdo aspekt. 5300 euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Prill 2023
Support Ukraine