2006' Volkswagen Touran photo #1
2006' Volkswagen Touran photo #2
2006' Volkswagen Touran photo #3
2006' Volkswagen Touran photo #4
2006' Volkswagen Touran photo #5
2006' Volkswagen Touran photo #6
6 foto

2006' Volkswagen Touran

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,700
Publikuar 10 Maj 2024ID: WYU7Hb

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2006' Volkswagen Touran

Turan i sapo ardhur nga zvicra ne super gjendje dhe super i vecant versioni me sport ABT me dogan te paguar gati per targa.

Support Ukraine