Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Volkswagen Touran

€4,400
2005' Volkswagen Touran photo #1
2005' Volkswagen Touran photo #2
2005' Volkswagen Touran photo #3
2005' Volkswagen Touran photo #4
2005' Volkswagen Touran photo #5
2005' Volkswagen Touran photo #6
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW Touran-2.0 TDI Diesel , Viti Prodhimit 2005 me 248.000 km , kamio automatic , xhama te zinj origjinal , navigator , cd player , usb , baxha , letra te gjitha te paguara deri 23.04.2024 , siguracionin deri 22.01.2024 , kualidimi deri 23.01.2025 , sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—4400 Euro I Diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 16 Tetor 2023
Support Ukraine