Shto te të preferuarat

2004' Volkswagen Touran

€5,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Volkswagen Touran në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

AUTO999 VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2004
VITI 2004
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: Gri metalixato
Kamjo......: Automatik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 77 (105PS)
KM.........: 257891
KLIMA DIGITAL
KLIMA ME 2 ZONA
PILOT AUTOMAT
NAVI - DVD
KOMPJUTER BORDI*
SENSORE DRITASH*
SENSORE SHIU
SENSOR PARKIMI
PASQYRA ELEKTRIKE
PASQYRA ANTIVERBUSE
PASQYRA ME NGROHJE
PASQYRA ME PALOSJE
XHAMA ELEKTRIK
DISQE ALUMINI
4 GOMA TE REJA
FENELINA
ANTIFURT
2 CELSA ME PULT
ABS*
ESP
SRS
ASR
10 AIRBAG
NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE
KILOMETRAT ME LIBER SERVISI
TARGA, TAKSA DHE SIGURACION TE PAGUARA
CMIMI 5200 EURO
CEL:0684094999

Shiteni Makinën Tuaj