Shto te të preferuarat

2004' Volkswagen Touran

€4,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Volkswagen Touran në Tiranë, Shqipëri
  • 2004 Volkswagen Touran në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Mikrobus
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Touran viti prodhimit fund 2004....Motorr 2.0 nafte,manual 6 marsha,210.000 km origjinale me liber sherbimesh,tapiceri shum e paster lekure gri serdile me ngrohje,pilot automat super full dhe shume e paster...4+1 vende...goma te reja.....mundesi nderrimi me makine automat what’s app..

  • 068Tregoni telefonin
  • Reni
  • Tiranë
  • 13 Shtator 2019
Shiteni Makinën Tuaj