Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Jetta III

€8,100
 • 2011 Volkswagen Jetta III në Durrës, Shqipëri
 • 2011 Volkswagen Jetta III në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2011 Volkswagen Jetta III në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2011 Volkswagen Jetta III në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2011 Volkswagen Jetta III në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2011 Volkswagen Jetta III në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2011 Volkswagen Jetta III në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 185000 km
Zhvendosje: 2500 cc
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Jetta 2.5 SE
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin/Gas
✔ Targa: Shqiptare (AB)
✔ Km: 185.000
✔ Ngjyra: Blu
✔ Opsionet shtese: Motor 2.5 SE Benzin/Gas, Kamio automatike Tip Tronic, Pilot automatik, 4 Goma te Reja, Sallon Lekure, Navi, Kamera parkimi, WiFi, Baxha, Sensor shiu dhe drite, Bagazhier me 6 CD, Sendilje lekure, elektrike dhe me ngrohje, Klima Tronic, Xhama te zinj, me letra dhe e targuar, Sherbime te bera, ne super gjendje.
✔ Vendodhja: Tirane
✔ Cmimi: 8100€
✔ Telefon: +355693088545

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 14 Janar 2022