Shto te të preferuarat

2017' Volkswagen Jetta

€13,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2017 Volkswagen Jetta në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

☎️☎️067 44 11 579 Volkswagen *Jetta* ~ Viti 2017~ Start/Stop~ Kamer Parkimi~ Navi(Radio,Tel,Bluetooth)~ Komando Ne Timon~ Tapiceri Kamosh Shume E Mbajtur~ Sedilje Me Ngrohje~ Xhama Te Zi Origjinal~ Feneret Xenon/Led~ Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Xhenerike, Motorrike Gjithashtu Dhe Nga Ana Vizuale~ Jam I Gatshem Per Cdo Lloj Kontrolli Nga Ana Juaj. ✅Makina Disponon 20.000 Kilometra✅ Per Me Teper Info.. ☎️☎️067 44 11 579

Shiteni Makinën Tuaj