Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Jetta

€8,500
2015' Volkswagen Jetta photo #1
2015' Volkswagen Jetta photo #2
2015' Volkswagen Jetta photo #3
2015' Volkswagen Jetta photo #4
2015' Volkswagen Jetta photo #5
5 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 75000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Volkswagen jetta
2015
2.0 benzin behet 100% me gaz
75 mij km me t drejt kontrolli kur te deshironi
Automat
Makina sapo ka ardhur dhe sa i jane bere letrat

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Mars 2023
Support Ukraine