2015' Volkswagen Jetta photo #1
2015' Volkswagen Jetta photo #2
2015' Volkswagen Jetta photo #3
2015' Volkswagen Jetta photo #4
2015' Volkswagen Jetta photo #5
2015' Volkswagen Jetta photo #6
6 foto

2015' Volkswagen Jetta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 29 Maj 2024ID: lBRf4F

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2015' Volkswagen Jetta

VOLKSWAGEN JETTA
2.0 TDI
VITI 11/2014
KAMBIO AUTOMATIKE DSG
140 HP
203.000 KM ME LIBER SERVISI
BAXHO
SENSOR DRITASH DHE SHIU
KEY LESS GO
START STOP
SEDILJE ME NGROHJE
EKRAN
USB AUX BLUETOOTH
NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE DHE XHENERIKE
CDO SHERBIM TE BERE
ME DOGANE E SAPO ARDHUR
CMIMI 8500 EURO

Support Ukraine