Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Jetta

€10,500Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2015 Volkswagen Jetta në Pogradec, Shqipëri
  • 2015 Volkswagen Jetta në Pogradec, Shqipëri
  • 2015 Volkswagen Jetta në Pogradec, Shqipëri
  • 2015 Volkswagen Jetta në Pogradec, Shqipëri
  • 2015 Volkswagen Jetta në Pogradec, Shqipëri
  • 2015 Volkswagen Jetta në Pogradec, Shqipëri
  • 2015 Volkswagen Jetta në Pogradec, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë sportive - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 70000 km
Zhvendosje: 4 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Robotike
Ngjyra e jashtme: E kuqe
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Freskuese, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Dritare me Rrëshqitje të Prapme, Timon Pjerrësie, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Goma të reja, Dritarja e tapicerisë, Goma premium, Boshti aerodinamikës, Shtresë mbrojtëse
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Sistem Lundrimi, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Aparaturë Automatike, Qendra e Informacionit

Shitet Volkswagen jeta e sapo ardhur nga USA. Me motor 2000 nafte. Me dogan te paguar gati per dokumenta. Me vit prodhimi 2015.xhama elektrik. Sedilje me ngrohje dhe ftohje elektrik. Kamio tiptronik. Sensor shiu. Me 59 mije milje te vetat orgjinale. Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Goma te reja disqe alumina. Cmimi I diskutueshem 0695640390 nuk bej nderrim

Shiteni Makinën Tuaj