2015' Volkswagen Jetta photo #1
2015' Volkswagen Jetta photo #2
2015' Volkswagen Jetta photo #3
2015' Volkswagen Jetta photo #4
2015' Volkswagen Jetta photo #5
2015' Volkswagen Jetta photo #6
6 foto

2015' Volkswagen Jetta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,000
Publikuar 11 Maj 2024ID: 1BfdYJ

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Komente të shitësit rreth 2015' Volkswagen Jetta

Shitet wv jetta makina esht ne super gjendje motorrike dhe gjenerike.
Makina i ka te gjitha sherbimet e bera,e gatshme per cdo lloj prove. Per me shum info tel ose whatsapp

Support Ukraine