Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Jetta

€8,500
6 foto
Kilometrazhi: 85000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW Jetta 2.0 Benzin-Gaz, Automat , Viti Prodhimit 2014 me 86.000 , sallon cope , shume te paster , hapje mbyllje qendrore , navigator ,cd player , baxha xhami , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—8500 Euro I Diskutueshem Cel--Viber--WhatsApp-- Facebook--Erjon Auto Instagram-- EjonAuto

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Qershor 2022
Support Ukraine