Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Jetta

€6,700
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

Shitet/Nderrohet
Marka: VOLKSWAGEN
Modeli: JETTA
Viti: 2012
KM: 180( ORGJINALE )
Motorri: 2.0 Benzine ( i thjesht )
Trasmesjoni: AUTOMATIK DSG
CLIMA , AC
Disqe alumini
Limitator shpejtesie
Sallon shume i paster
AUDIO , AM, FM , RADIO , CD , AUX
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Cmimi 6700€❌
Mundesi nderrimi
Me nderrim Cmim tjeter flm

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 17 Janar 2023
Support Ukraine