2012' Volkswagen Jetta photo #1
2012' Volkswagen Jetta photo #2
2012' Volkswagen Jetta photo #3
2012' Volkswagen Jetta photo #4
2012' Volkswagen Jetta photo #5
2012' Volkswagen Jetta photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Jetta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,200
Publikuar 9 Mars 2024ID: ngs77b

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Jetta

-Volkswagen Jetta 2.0TDI
-Viti 2011-2012
-2.0 nafte
-228 mij kilometra origjinale
-Auromat DSG
-Makina eshte me dokumenta te sapo prera per nje vit, kolaudim per 2 vite, xhama te zinj me leje 5 vjecare, vaj filtra dhe cdo sherbim i sapo kryer. Ne super gjendje.

Support Ukraine