Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Jetta

€6,900
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

Volksvagen jetta
Motorr-2.5 benzn
Me dogan dhe siguracion te paguar gati per targa
Super gjendje

Support Ukraine