Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Jetta

€7,800
2012' Volkswagen Jetta photo #1
2012' Volkswagen Jetta photo #2
2012' Volkswagen Jetta photo #3
2012' Volkswagen Jetta photo #4
2012' Volkswagen Jetta photo #5
2012' Volkswagen Jetta photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

•Viti 2012
•Nafte
•Full Option⁣
•Kambio Automatike DSG (6 marshe)
•Me 180,000 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Ndezje START/STOP
•Xhama,Pasqyra Elektrike
•Impiant muzike FENDER
•Sendilje me ngrohje
•Disqe 16’ me sensor,Gomat e reja per 4 stinet
•Tavan me hapje elektrike
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Timon multifunksional
•Interiori Lekure origjinale Super I Paster
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa
Makina eshte ne Gjendje Perfekte si nga ana Mekanike Xhenerike dhe Estetike .. Makina eshte e sapoardhur.. Dogan e Paguar Gati Per Targim te Ri
Tel & WhatsApp)

7,800€ (i diskutueshem)

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 23 Mars 2023
Support Ukraine