Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Jetta

€6,800
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Gjendje PERFEKTE motorrike dhe xhenerike,

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 14 Nëntor 2022
Support Ukraine