Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Jetta

€7,000
6 foto
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW JETTA 2.0 TDI AUTOMAT 2011 TEL:0698735351 MOTOR 2.0 TDI VITI 2011 KAMIO AUTOMATIKE DSG TIP TRONIC NAFTE SENSOR SHIU DHE DRITEEKRAN TE MADH CD AUX MP3 FONIA SHUME E PASTER PILOT AUTOMATIC KOMPJUTER BORDI LIDHJE TELEFONI KLIMA SEDILJE ME NGROHJE DISQE ALUMINI 4 GOMA TE REJA 10 AIR BAG ABS. ESP. SRS DOGANE TE PAGUAR

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 17 Maj 2022
Support Ukraine