2011' Volkswagen Jetta photo #1
2011' Volkswagen Jetta photo #2
2011' Volkswagen Jetta photo #3
2011' Volkswagen Jetta photo #4
2011' Volkswagen Jetta photo #5
2011' Volkswagen Jetta photo #6
6 foto

2011' Volkswagen Jetta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,000
Publikuar 27 Maj 2024ID: EItShD

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Volkswagen Jetta

VW jetta 1.6tdi, viti 2011, km 235500, kambio automat DSG 7G, tapiceri lekure, sensor parkimi para/mrapa, start/stop fiket e ndizet ne trafik (opsionale), parking assist ( vet parkim), klima me dy zona, sensor dritash, sensor shiu, fener me larje, pasqyra elektrike me ngrohje/palosje, vaj e filtra motorri dhe vaj kambio te sapo nderruata

Support Ukraine