Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Jetta

€7,400
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Volkswagen jetta 2.5 benzin-gaz 148 OOO KM
Impjanti sapo montuar stag me 3 vjet garanci
Me dogan gati per targa
Bateri e re
Super gjendje
Disponojm dhe fotot e amerikes

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Dhjetor 2022
Support Ukraine