Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf VII

€13,500Disk.
 • 2015 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri
 • 2015 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2015 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2015 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2015 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2015 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2015 Volkswagen Golf VII në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 59000 km
Zhvendosje: 2 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion
✔ Viti: 2015
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: dogan
✔ Km: 59.000
✔ Ngjyra: Blu
✔ Opsionet shtese: Full options Start-Stop, Sistem Eco (fiket ndizet ne trafik), Navi, CD DVD, USB, Kamera 360°, Vetparkim, Sensor Parkimi, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, Timon Elektrik dhe me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 14.500€ ↘️ 13.500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 13 Korrik 2021