Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2019' Volkswagen Arteon

€28,000
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 4 vjet
Kilometrazhi: 70000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

E Sapoardhur nga GJERMANIA,
Taksa Siguracion deri ne Gusht 2023 Kolaudim deri ne Gusht 2024,
Tapiceri Super e paster dhe e pagervishtur,
Xhama TE ZINJ nga fabrika dhe Elektrik,
Xhamat e pare Jeshil (clodhes per syrin),
Motorr 2.0 TDI Nafte me 150 kuaj fuqi shume i fuqishem dhe ekonomik njekohesisht fale teknologjise Bluemotion,
Pasqyra elektrike me Ngrohje dhe Sinjale te integruara,
Sedilje ErgoComfort Ortopedike dhe Elektrike me fryrje,
Navigator i Madh me USB,AUX, Bluetooth, Wifi,karte memorie, CD,DVD dhe 10 bokse super te fuqishem,
Disqe 17" me goma te reja Continental 4-Stinet,
Frena dore me Buton,
Auto Hold - makina qendron e frenuar ne trafik pa qene nevoja te shtypet pedali i frenave,
Fenere Automatik LED Bi-Xenon,
Timon lekure me Komanda dhe Ulje-Ngritje,
Pilot Automatik,
Sensor Parkimi Para-Mbrapa te integruara ne Ekran,
Ndezje Start&Stop me buton,
Start&stop- makina fiket ne trafik per te kursyer karburant,
Kambio Automatike 7G me Opsion Sport dhe +/- me marshe F1 ne timon,
Kondicioner Bi-Zonal me filter Karboni,
Lane assist- makina monitoron qendrimin ne korsi,
Front assist- makina monitoron distancen e automjetit perpara dhe frenon automatikisht ne rast rreziku,
Drive alert system- makina monitoron lodhjen e shoferit,
Manoeuvre braking- makina frenon automatikisht gjate parkimit,
ESP- Anti-Rreshkitje,
Hapje bagazhi me buton,
Kilometrazh Dixhital,
Limitator shpejtesie,
Kompjuter bordi,
Sensor presioni gomash,
Mbeshtetese krahu,
Fshirese me sensor Automatik,
Mbyllje qendrore,
Mbulese bagazhi qe te mos duken gjerat brenda,
2 celesa me pult,
NUK NDERROHET!!
Tags: arteon passat jetta pasat cc jeta volkswagen

Support Ukraine