Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen

€6,800
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Navi, Pilot Automatik, Sallon Lekure, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, etj.

Support Ukraine